Гравці Арсеналу в оренді: звіт за грудень

Гравці в оренді: Звіт за грудень   Такума Асано (Штутгарт): матчів в старті (1), виходів з заміни (4), хвилин зіграно (153)

Гравці в оренді: Звіт за грудень

Такума Асано (Штутгарт): матчів в старті (1), виходів з заміни (4), хвилин зіграно (153) .Хоча він вийшов у старті тільки один раз в цьому місяці, Асано зіграв в кожній грі місяці за свою команду. Він забив один раз, і як зазвичай грав в трійці напад Штутгарта в ролі нападника або праворуч. Штутгарт програв кожну гру в грудні, і тепер вони 15-е в Бундеслізі, перебуваючи в 2 очках від зони вильоту.

Марк Бола (Брістоль Роверс): матчів в старті (1), виходів з заміни (1), хвилин зіграно (142) .Після низки виходів в старті раніше в цьому сезоні, пізніше у Марка було мало ігрового часу (тільки 4 появи в складі Роверс за останні 15 матчів). Марк від природи лівий захисник, але тренер Даррелл Кларк довіряє йому грати на обох сторонах, Бола зіграв справа 4 рази в цьому сезоні. Брістоль Роверс займають 14 місце в Лізі Один, 7 рядків від зони вильоту, але різниця всього в 5 очок.

Еміліано Мартінес (Хетафе): появ на полі (0) .З початку його оренди, Емі був завжди запасним голкіпером команди. Він не зіграв ні хвилини в Ла Лізі, але був на лаві запасних в кожному матчі. Його єдиним шансом був Кубок Короля, де він зіграв 2 матчі і пропустив 4 м'ячі. Хетафе вилетів з кубка, і тепер у них залишилося одне змагання - Ла Ліга. Складно уявити, як він взагалі може зіграти в Ла Лізі хоча б хвилини, якщо тільки не можлива травма в майбутньому основного воротаря команди.

Стевія Мавідіді (Престон): матчів в старті (0), виходів з заміни (1), хвилин зіграно (21) .У Стефі не виходить дістати ігровий час в Престоні, і знову в цьому місяці йому не щастило. У 19 річного гравця не виходить забити свій перший гол у дорослому футболі, він забивав тільки за збірну Англії U20 і молодіжну команду Арсеналу U23. Його оренда в Престоні закінчилася в кінці грудня, і він відправився в нову оренду, клуб Ліги Один, Чарльтон. Чарльтон буде боротися за вихід в Чемпіоншип, вони займають 9 місце в даний момент, і їм залишилося зіграти ще 21 матч.

Карл Дженкинсон (Бірмінгем Сіті): появ на полі (0) .Карл повернувся після низки травм до тренувань.

Коен Брамалл (Бірмінгем Сіті): матчів в старті (1), хвилин зіграно (89) Коен вперше вийшов в старті починаючи з серпня, він зіграв 89 хвилин на виїзді проти Фулхема, в якому його команда програла з рахунком 1-0. З самих ранніх етапів сезону, Бірмінгем знаходився в зоні вильоту, і схоже на те, що Коттерілл (головний тренер) збирати дати шанс деяким гравцям команди. Після його виходу в старті проти Фулхема, Брамалл потрапляв на лаву запасних 3 рази поспіль, але в даний момент його прибирали повністю зі складу протягом 2 останніх матчів.

Келечі Нвакалі (ВВВ-Венло): матчів в старті (1), виходів з заміни (1), хвилин зіграно (74) .В 19 років, Келечі один з наймолодших гравців в клубі Венло і один з небагатьох гравців в Ередивізії, кому менше 20 років, і хто отримує ігровий час. Він був витіснений зі складу досвідченими гравцями, але йому дали шанс показати себе. Венло знаходяться на 10м місці в Ередивізії, і в даний момент чемпіонат припинений на зимову перерву, матчів не буде до 20 января.Лукас

Перез (Депротіво Ла-Корунья): матчів в старті (4), хвилин зіграно (360) .Лукас знову провів успішний місяць, відігравши кожну можливу хвилину ігрового часу в цьому сезоні, але в цьому місяць він не забивав, хоча і створював безліч моментів для команди. Є чутки, що Арсенал в це трансферне вікно відкличе його з оренди.

Хоель Кемпбелл (Реал Бетіс): появ на полі (0) .У Хоеля травма, дата повернення

Пепереведено спеціально для паблік Arsenal News. Кращий паблік про Лондонському Арсеналі #Arsenal #Loans