Арсенал - Халл Сіті 11 лютого 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 15:30 (мск) - Англія, Прем'єр-Ліга 2016/2017, 25 тур на Soccer.ru

90 + 6 '

Після першого гола, забитого Алексісом Санчесом рукою, ініціатива повністю перейшла до підопічних Марко Сілви, однак відігратися у "тигрів" так і не вийшло! Плюс до всього "Арсенал" в самій кінцівці втікши в контратаку зумів заробити пенальті, забивши з якого Алексіс Санчес встановив підсумковий рахунок гри! пропонуємо вибрати кращих гравців у складах команд , Коментував для вас Дмитро Отмахов. До нових зустрічей на soccer.ru .

90 + 5 '

Лунає фінальний свисток! "Арсенал" здобуває перемогу в напруженому матчі!

90 + 4 'Алексіс Санчес сильно пробив лівіше Елдіна Якуповича, голкіпер гостей не встиг зреагувати на удар чилійця! 90 + 3 ' 90 + 4 'Алексіс Санчес сильно пробив лівіше Елдіна Якуповича, голкіпер гостей не встиг зреагувати на удар чилійця 90 + 2 '

Алексіс Санчес готується виконувати пенальті!

90 + 1 ' 90 + 1 '   90 ' 90 '

Чотири хвилини компенсує арбітр до основного часу матчу.

89 '

Кутовий заробили "тигри" на лівому фланзі атаки, зовсім небагато часу залишається до кінця матчу.

88 '

Лукас Перес закидав м'яч у центр штрафного суперника, Елдін Якупович на виході забирає круглого.

87 '

Затягнулася позиційна атака господарів, досить незвично бачити в другому таймі стільки гравців "Арсеналу" на чужій половині поля.

86 '

Перехопили м'яч футболісти "Арсеналу", виходить у господарів комбінувати в центрі поля.

85 '

Адама Діоманде завдає небезпечний удар головою з меж штрафного "канонірів", круглий пролітає трохи вище поперечини!

84 '

Андреа Раноккія завдає удар головою з лінії карного майданчика суперника, Петр Чех впевнено забирає м'яч!

82 ' 82 '   82 '   81 ' 82 ' 81 '

Готується подвійна заміна у складі "канонірів".

80 '

Переходить грунтовно гра на половину поля "Арсеналу", гості не збираються сьогодні програвати!

79 '

Умар Ніасс завдає удар головою після подачі з кута, сенегалець знаходився на ближній штанзі і в створ воріт суперника не потрапив!

78 ' 78 '   76 '   76 ' 76 ' 76 '

Лазар Маркович завдає удар головою з меж чужого штрафного, м'яч після удару серба полетів прямо в Петра Чеха, який спокійно забрав круглого.

75 '

Харрі Магуайр завдає удар головою після подачі зі стандарту, м'яч проходить в парі метрах від штанги.

74 '

Франсіс Коклен порушує правила на своє половині поля, стандарт на користь "тигрів".

73 '

Схоже "каноніри" чекають шансу втекти в контратаку, не йдуть господарі в пресинг.

72 '

Подовгу тримається м'яч у гостей, "Арсенал" зустрічає суперника на своїй половині поля.

71 '

Шкодран Мустафі прийшов на подачу з кута в чужу штрафну, проте удар головою німецького захисника виявився неточним.

70 ' 70 '   69 '   68 ' 69 ' 68 '

Месут Озіл закидав м'яч у чужу штрафну на Алексіса Санчеса, проте чилієць трохи не встигає до цього м'ячу.

67 '

Втратили м'яч футболісти "Халл Сіті" на чужій половині поля, набагато більше уваги "каноніри" стали приділяти обороні.

66 ' 66 '   65 ' 65 '

Альфред Н'Діайе зважився на дальній постріл по воротах Петра Чеха, м'яч після удару сенегальця полетів вище воріт!

64 '

Починається позиційна атака "тигрів", господарі відійшли на свою половину поля.

63 '

Класна контратака пройшла у гостей, але після навісу з правого флангу м'яч дістається голкіперу "Арсеналу".

62 '

Тео Уолкотт виявився на ударній позиції у чужому штрафному, але тлумачного удару у гравця "Арсеналу" не вийшло.

60 ' 60 '   60 ' 60 '

Алекс Айобі після класного пасу п'ятою від Алексіса Санчеса, намагався правою ногою покласти м'яч в дальню "дев'ятку", але круглий після удару нігерійця полетів вище воріт!

59 '

Закінчується позиційна атака "тигрів" втратою на чужій половині поля.

58 '

На зустрічних курсах проходить гра, атакою на атакою відповідають один одному команди.

56 '

Невдалою вийшла подача зі штрафного у гостей, "каноніри" відбилися від атаки "Халл Сіті".

54 ' 54 '   53 '   52 ' 53 ' 52 '

Невдало виконали корнер футболісти "Халл Сіті", м'яч переходить під контроль господарів поля.

51 '

Умар Ніасс отримав м'яч в чужій штрафній розвернувся і щільно пробив, Петр Чех в шикарному стрибку переводить круглого на кутовий.

50 '

Втратили круглого на чужій половині поля, починається контратака "тигрів".

49 '

Підключився до атаки "канонірів" на правому фланзі Ектор Бельерін, на якого виконувався закид з глибини поля, проте захисник "Халл Сіті" встигає вибити м'яч в аут.

48 '

Повернувся в гру Франсіс Коклен, а тим часом Алексіс Санчес порушує правила на чужій половині поля.

47 '

Франсісу Кокленом потрібно медична допомога, отримав француз пошкодження в боротьбі з суперником в центрі поля.

46 '

Алекс Окслейд-Чемберлен зважився на дальній постріл по воротах Елдіна Якуповича, м'яч полетів мимо цілі.

46 '

Марк Клаттенбург дає свисток до початку другого тайму! З центру поля починають футболісти "Арсеналу".

45 + 3 '

Досить цікавим вийшов перший тайм! "Арсенал" володів перевагою, забив м'яч (цей гол все-таки не варто зараховувати), а потім все змінилося, вперед пішов "Халл Сіті"! Подивимося як будуть розвиватися події в другій половині зустрічі, чи зможуть "тигри" сьогодні зачепитися за очки ?! Залишайте свою думку в коментарях до матчу .

45 + 2 '45 + 1'

Справляються захисники "Арсеналу" з навісом зі стандарту в свою штрафну, Алексіс Санчес при спробі втекти в контратаку заробляє стандарт для своєї команди.

45 '

Одна хвилина додана до першій половині матчу, а гості заробляють стандарт на чужій половині поля.

44 '

Невдало розіграли корнер "тигри", м'яч переходить під контроль господарів.

43 '

Кутовий заробили гості на лівому фланзі атаки, потягнулися гравці "Халл Сіті" в чужу штрафну.

42 '

"Халл Сіті" твердо має намір провести кінцівку першого тайму біля чужих воріт!

41 '

Спробували "каноніри" провести атаку, проте господарі перейшовши на чужу половину поля відразу ж втратили м'яч.

40 '

Франсіс Коклен порушує правила в центрі поля на Лазаря Марковича, гості виконають стандарт.

39 '

Незрозуміло що сталося з господарями, які останні хвилини в основному обороняються.

38 '

Тримається м'яч у гостей, "каноніри" зустрічають суперника на своїй половині поля.

37 '

Пожвавилися після пропущеного м'яча "тигри", "Халл Сіті" переходить в позиційний наступ.

36 '

Оффсайд зафіксований у Алексіса Санчеса, штрафний виконають гості.

35 'Рукою забиває Алексіс Санчес, але арбітр цього не помітив! Після серії ударів по воротах "Халл Сіті" голкіпер гостей відбив м'яч ногою, а чилієць грамотно підставив руку, від якої круглий і залетів у ворота Елдіна Якуповича! 34 ' 35 'Рукою забиває Алексіс Санчес, але арбітр цього не помітив 33 '

Харрі Магуайр скинув м'яч головою своєму голкіперу, вийшов своєрідний удар, але Елдін Якупович з ним впорався!

32 '

Змінився малюнок гри, територіальну перевагу на боці "канонірів", які продовжують шукати шляхи до чужого штрафного.

31 '

Затягується позиційна атака "Арсеналу", а м'яч як і раніше знаходиться в центрі поля.

30 '

Практично всім складом обороняються "тигри", господарі в позиційній атаці.

29 '

Месут Озіл пресингував Елдіна Якуповича, голкіпер гостей був змушений вибити м'яч в аут.

28 '

Переходить ініціатива до господарів поля, футболісти "Халл Сіті" рідко стали ходити в атаку.

27 '

Один в чужій штрафній залишився Алексіс Санчес, але у чилійця зафіксовано положення "поза грою".

26 '

Пройшла атака господарів лівим флангом, навіс звідки заблокований захисником "Халл Сіті", кутовий виконає "Арсенал".

25 '

Не виходить останні хвилини у "тигрів" вийти в атаку, добре діють у відборі футболісти "Арсеналу".

24 '

Месут Озіл замикає ударом зльоту закид від Алексіса Санчеса, на забійній позиції був німець, але м'яч після його удару полетів набагато вище воріт Елдіна Якуповича.

23 '

Високий пресинг "канонірів" не дозволяє гостям швидко перейти в атаку.

22 '

Порушив правила Алекс Окслейд-Чемберлен на чужій половині поля, стандарт на користь "Халл Сіті".

21 '

Продовжують оборонятися "тигри", в результаті все-таки футболісти "Арсеналу" втратили круглого на підступах до чужого штрафного.

20 '

Вдалося зараз "канонірам" притиснути свого суперника до воріт, проте до удару справа поки не доходить.

19 '

Перехопили круглого футболісти "Халл Сіті", але до чужого штрафного їм дістатися не вдалося, господарі повернули м'яч собі під контроль ..

18 '

Порушили "тигри" правила в центрі поля, стандарт на користь "Арсеналу".

17 '

Непогані моменти були у "канонірів" для того щоб відкрити рахунок в матчі, але на табло як і раніше горять нулі.

16 '

Алексіс Санчес підхопив м'яч в чужій штрафній, розвернувся і сильно пробив низом, м'яч потрапляє в штангу!

15 '

Ектор Бельерін із забійної позиції потрапляє в сітку із зовнішнього боку, з гострого кута завдавав удару іспанський захисник, але в створ воріт Елдіна Якуповича круглий не потрапив.

14 '

Каміл Гросіцкі вирізав подачу в чужу штрафну, яку ударом головою замикав Умар Ніасс, Петр Чех переводить м'яч на кутовий.

13 '

Втратою м'яча закінчується атака "канонірів", гості відразу ж спрямовуються до чужих воріт.

12 '

Господарі намагаються почати позиційну атаку зі своєї половини поля, футболісти "Халл Сіті" високо зустрічають свого суперника.

11 '

Виходить у "тигрів" на рівних грати з грізним суперником, поки переваги "Арсеналу" не спостерігається.

9 '

Небезпечна атака пройшла у "тигрів", але простріл уздовж воріт Петра Чеха вийшов безадресним, не встиг його замкнути Умар Ніасс.

8 '

Алексіс Санчес завдає удар по воротах суперника, Елдін Якупович впевнено забирає м'яч після пострілу чилійця.

8 '

Непогана контратака пройшла у "канонірів", проте передержали м'яч господарі на підступах до чужого штрафного, в результаті захисники "тигрів" змогли заблокувати удар по своїх воротах.

7 '

Не вийшло у "тигрів" після подачі в чужу штрафну нанести удари по воротах Петра Чеха, в підсумку м'яч відлітає в аут від гостей.

6 '

Заробляють кутовий на правому фланзі атаки футболісти "Халл Сіті".

5 '

Неточним вийшов у гравця "Арсеналу" закид до чужого штрафного, м'яч відлітає за бокову лінію.

4 '

Перевели гру гості на чужу половину поля, проте дістатися до штрафної Петра Чеха у "тигрів" не виходить.

3 '

Франсіс Коклен після розіграшу кутового завдає удар з-за меж штрафного по воротах Елдіна Якуповича, круглий полетів мимо цілі!

2 '

Алексіс Санчес закидав м'яч повітрям в чужу штрафну, круглий вибитий захисниками "Халл Сіті".

1 '

Беруть м'яч під свій контроль "каноніри", намагаються господарі почати позиційну атаку зі своєї половини поля.

1 '

Лунає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Емірейтс" розпочався! Господарі сьогодні гратимуть в червоних футболках і білих трусах, а гості в коричневих футболках і чорних трусах.

0 '

Ознайомитися з тактичної розстановкою команд на поле можна в розділі текстової трансляції "Розстановка" .

0 '

Стартові склади на сьогоднішню гру:

«Арсенал»: Чех, Бельерін, Мустафі, Косьельні, Гіббс, Окслейд-Чемберлен, Коклен, Уолкотт, Озіл, Айвобі, Санчес.

«Халл Сіті»: Якупович, Ельабделлауі, Раноккія, Магуайр, Робертсон, Хаддлстоун, Н'Діайе, Маркович, Гросицького, Клукас, Ніасс.

0 '

Підопічні Арсена Венгера в минулому турі могли скоротити відставання від йде на першому місці "Челсі" до шести очок, але вийшло все навпаки. "Сині" впевнено переграли "канонірів", підсумковий рахунок матчу 3: 1 на користь "Челсі", єдиний гол "Арсеналу" вже в компенсований час забив вийшов на заміну Олів'є Жиру.

0 '

В рамках двадцять четвертого туру "тигри" зустрічалися з "Ліверпулем", команда Марко Сілви змогла здобути перемогу з рахунком 2: 0, голами у складі "Халл Сіті" відзначилися Альфред Н'Діайе і Умар Ніасс.

0 '

Ще зовсім недавно "Арсенал" вважався одним з претендентів на чемпіонство, що зараз вже є малоймовірним. На даний момент "каноніри" розташовуються на четвертій сходинці в турнірній таблиці, на хвості у підопічних Арсена Венгера сидять "Ліверпуль" і "Манчестер Юнайтед". Допомогти "Арсеналу" в сьогоднішньому матчі не зможуть травмовані Санті Касорла, Матьє Дебюші, Аарон Ремзі і Яя Саного. Так само зустріч проти "Халл Сіті" пропустить відбуває дискваліфікацію Граніт Джака.

0 '

Підопічні Марко Сілви підходять до гри з "Арсеналом" в гарному настрої, "тигри" в двох останніх матчах змогли впоратися з "Ліверпулем" і з "Манчестер Юнайтед", чи стане команда Арсена Венгера наступної в цьому списку ?! Португальський фахівець як і раніше не може розраховувати на травмованих Майкла Доусона і Абеля Ернанеса, а так само в лазареті "тигрів" знаходяться Маркус Хенріксен, Кертіс Дейвіс і Мозес Одубаджо.

0 '

Доброго часу доби, шановні любителі футболу! Сьогодні в рамках двадцять п'ятого туру Англійської Прем'єр-Ліги в гості до лондонського "Арсеналу" завітає "Халл Сіті". Можна вважати, що підопічні Арсена Венгера, програвши в минулому турі лондонському "Челсі", практично вибули з чемпіонської гонки, відставання "канонірів" від "синіх" становить дванадцять очок. "Тигри" в останніх матчах показують симпатичну гру, команда Марко Сілви піднялася на вісімнадцяту рядок в турнірній таблиці, і для того щоб покинути зону вильоту залишилося зробити ще один крок, відразу три команди мають всього на одне очко більше ніж у "Халл Сіті". Матч першого кола між цими командами закінчився перемогою "канонірів" з рахунком 4: 1, але зараз підопічні Арсена Венгера далекі від своєї найкращої форми, так що навряд чи "Арсеналу" сьогодні вдасться здобути легку перемогу. Разом з Вами стежити за подіями цього матчу на soccer.ru буде Дмитро Отмахов.

Подивимося як будуть розвиватися події в другій половині зустрічі, чи зможуть "тигри" сьогодні зачепитися за очки ?